מרעיון למוצר – אולסי מלווים אותך טכנולוגית מהצעדים הראשונים

יזמים? יזמיות? יש לכם רעיון לאפליקציה חדשה? אתר שישנה את פני האינטרנט? תוכנה שתסדר לכולם את החיים? שואלים את עצמכם – איך מתקדמים?
אולסי כאן בשבילכם. אנחנו אוהבים מוחות יצירתיים – אנשים עם חלומות מרגשים אותנו. אנחנו יכולים לעזור לכם להפוך את החזון שלכם למציאות, ללוות את המסע שלכם בפן הטכנולוגי ולהוציא לפועל את מה שכרגע נמצא רק על הנייר, או אפילו רק בדמיון.
אתם תגידו מה – אנחנו נמצא את האיך
הליווי שלנו מאפשר לכם להתרכז במה שחשוב: מפנה אתכם לקריאייטיב, לשיווק, לגיוס ההון ומשאבי האנוש, אפיון המטרות וקהלים. השאירו לנו לעשות את כל השאר, ולחסוך לכם הרבה זמן וכסף:
• בפגישה הראשונה, פרטו לנו אודות הרעיון שלכם; על בסיס הצגת הנתונים, אנחנו נבדוק את אופן היתכנות הרעיון ברמה הטכנולוגית.
• השלב הבא יהיה אפיון המוצר – הכנת מפרט מלא אשר יהווה תכנית פעולה כללית, המאגדת את האמצעים הדרושים לפיתוח ויישום הרעיון, את הכלים הטכנולוגיים בהם ייעשה שימוש – כל זאת על סמך איסוף מקיף של כלל המידע הרלוונטי.
פירוט התהליכים כולל גם את מבנה הנתונים הנדרש, סביבת העבודה, קהל היעד, ובסופו של דבר החלק הכיפי – אפיון ויזואלי כללי של המסכים השונים של האתר, האפליקציה או התוכנה שלכם.
• לאחר שלב האפיון נוכל לתת לכם לוחות זמנים עקרוניים לפרויקט והערכת עלויות לפיתוח המערכת.
יוצאים לדרך: הגענו לתכל'ס. מכאן אפשר סוף סוף להתחיל את תהליך העיצוב הגרפי ואת הפיתוח עצמו – והכל בסיעור מוחין משותף שיניב את התוצר המקורי והיצירתי ביותר.
• במקביל, נוכל לחבר אתכם לשותפים עסקיים שיספקו לכם את כל שאר השירותים שתצטרכו: ניסוח תכנית עסקית, מיתוג, שיווק מקצועי, כתיבת תוכן וכל שירות אחר שעולה על דעתכם.

במידה ויש לכם רעיון – נשמח לשבת איתך לפגישת היכרות ללא התחייבות!

פרויקטים קשורים

olsi - author

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published. Required fields are marked *