מערכת דפי נחיתה Landmypage : נוכחות באינטרנט ו"לידים איכותיים" בהשקעה מינימאלית

חבילת Landmypage החדשה מאפשרת לכם לקבל נוכחות מהירה באינטרנט וניהול לידים יעיל, שיניב פניות איכותיות תוך זמן קצר

הקמת עסק חדש מחייבת נוכחות באינטרנט, אבל הקמת אתר אינטרנט כרוכה בהשקעה לא מבוטלת של זמן וכסף שנדרש זמן כדי להחזירה.

פתרון אפשרי ונוח במקרה זה הוא להשיג נוכחות מהירה וזולה באינטרנט באמצעות אתר "מינימליסטי" או דפי נחיתה, המציגים את המוצר או השירות שלכם בקצרה ומאפשר ללקוחות פוטנציאליים להשאיר את פרטיהם.

בית התוכנה אולסי בניהולו של אורן לסמן, הקיים מאז 1995 והינו בעל ניסיון רב בהקמת אתרי אינטרנט מורכבים בעלי דפים מרובים, מציע כעת את מערכת Landmypage –  חבילה המבוססת על אתר של דף נחיתה או אתר דף אחד שאליו מפנים פרסומים (באנרים) מאתרים אחרים. בנוסף כוללת Landmypage גם דומיין, כתובת דוא"ל (email) ומערכת מובנה לניהול לידים וקמפיינים .

דפי נחיתה (Landing pages) הם דפי אינטרנט יחידים, הממוקמיםם ברוב המקרים כדי שיגיעו אליהם (״ינחתו בו״) מקישור של פרסומים. תוכלו לבחור אם להשתמש בדף נחיתה או באתר דף אחד, כשבכל מקרה מובטח לכם שתקבלו דף ייחודי, הן בגרסה למחשב שולחני (דסקטופ) והן בגרסה למכשירים ניידים (מובייל), ובאנרים שימשכו לקוחות לאתרכם. זרימת הלקוחות לאתר, בשילוב ניהול הלידים המובנה במערכת, יניבו לכם הפניות איכותיות שיסייעו לתוצאותיכם העסקיות – באחריות. המערכת כוללת גם אפשרויות התראה במייל וב-SMS על לידים חדשים וכן ניהול לידים ותזכורות .

דפי נחיתה שמתממשקים למערכות בעסק שלכם.

בנוסף לחבילה בסיסית זו, שמחירה ההתחלתי הוא 1,000 ₪ + מע"מ, ניתן לקבל מודולים נפרדים הנתפרים על פי צורכי הלקוח ומתומחרים אינדיבידואלית, כגון CRM (בין אם בשילוב עם מערכת קיימת או ברכישת מערכת CRM מ"אולסי") ופרסום וניהול משרות.

בין אם אתם בעלי עסק חדש המעוניינים בנוכחות מהירה באינטרנט, או שברצונכם לנהל קמפיין ממוקד בנפרד מאתר קיים (למשל: גיוס עובדים מבלי לציין בשלב הראשון את שם הארגון), או שאתם בשלב שבו אתם מעדיפים לבצע בדיקת שוק ממוקדת לפני שאתם נכנסים להוצאה הגבוהה הכרוכה בבניית אתר מורכב בעל מספר רב של דפים,מערכת דפי נחיתה Landmypage מספקת פתרון מהיר, מותאם אישית ואיכותי ביחס עלות-תועלת גבוה מאוד.

בית התוכנה "אולסי" ממשיך כל העת לפתח מודולים חדשים המשתלבים במערכת, ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם את הפתרון המתאים שיגשים את היעדים העסקיים שאתם מגדירים לצורך נוכחות באינטרנט.

 

landing pages